Dan narcisa i predavanje o stresu

Datum objave: 09. 4. 2019.

Članice Udruge Turen organizirale su u subotu, 6. travnja 2019. godine u jutarnjim sati prodaju narcisa i ukrasnih predmeta koje su izrađivale na radionicama. Prodaja je bila organizirana kod dućana Metss i Kitro u Podturnu.

U poslijepodnevnim sati u goste su nam došle članice Udruge Nova nada iz Čakovca te članice srodnih udruga s područja Općine Podturen.

U sklopu obilježavanja Dana narcisa, Irena Šestak, dipl.psih održala je za predavanje “Stres naš svagdašnji” . Predavanje je bilo jako korisno i svi prisutni su je sa interesom slušali. Nakon predavanja organizirano je druženje uz kolače i sokove.

U prodajnoj akciji sakupljeno je 2.700,00 kn koja sredstva su tom prilikom bila predana predstavnicama Udruge Nova nada.

Rastali smo se uz želje da se i druge godine nađemo u ovako velikom broju i podružimo.